شماره های تماس:

0799498944
0787848486

 آدرس دفتر:  

 دارالامان، جاده فیض محمد کاتب (سرک چهار قلعه چهاردهی) جوار دروازه لوی حارنوالی، ناحیه ششم، کابل

بیوگرافی نجیب الله «فیصل» وکیل مدافع و رئیس شرکت خدمات حقوقی راهیان حق

محترم نجیب الله «فیصل» فرزند عبدالشکور در ۲۱ میزان سال ۱۳۶۲ خورشیدی در قریه سیاگرد ولسوالی غوربند ولایت پروان دیده به جهان گشود، موصوف در سال ۱۳۶۹ شامل مکتب ابتدائيه حضرت علی واقع ولسوالی سیاگرد غوربند گردیده، دوره متوسطه و لیسه را در همان مکتب فرا گرفته و در سال ۱۳۸۲ به درجه اعلی به اتمام رسانید.
ایشان با اشتراک در امتحان کانکور در سال ۱۳۸۳ با کسب نمرات عالی راه یاب دانشکده شرعیات دانشگاه بلخ گردید، درسال ۱۳۸۷ از رشته تعلیمات اسلامی دانشگاه مذکور فارغ و بعد از آن در سال ۱۳۸۸ با سپری نمودن امتحان وردی وکالت دفاع قادر به اخذ جواز وکالت دفاع گردید و پا به عرصه وکالت به منظور خدمت به هموطنان و تحقق عدالت، گذاشت، در حین زمان ایشان در سال ۱۳۹۰ دوره یکساله تحصیلی ستاژحقوقی را در «مرکز ملی آموزش حقوقی» پوهنتون کابل موفقانه سپری وبه پایه اکمال رسانید.
وی از سال ۱۳۸۸ تا کنون یعنی بیش از ۱۰ سال در عرصه خدمات حقوقی و پیشبرد قضایا که بیش از ۴۰۰ قضیه متفاوت را شامل می شود به صفت وکیل مدافع مصدر خدمت به هموطنان عزیز ما گردیده است.
محترم نجیب الله فیصل جهت گسترش فعالیت های حقوقی خویش در سال ۱۳۹۶ شرکت حقوقی را تحت عنوان (شرکت خدمات حقوقی و مشورتی راهیان حق) تاسیس و تا اکنون به حیث وکیل مدافع و رئیس شرکت راهیان حق فعالیت می نمایند.
از آنجاییکه وی مشتاق بلند بردن سطح دانش، ارتقای ظرفیت مسلکی و علمی خود و دیگر هم مسلکان اش می باشد، در چوکات همین شرکت علاوه بر ارایه خدمات حقوقی با طرح برنامه کار آموزی و ایجاد مرکز آمادگی ستاژ حقوقی راهیان حق جهت ارتقای ظرفیت مسلکی ستاژران وکالت دفاع و دانشجویان دانشکده های حقوق و شرعیات مصدر خدمت به هم مسلکان عزیز خویش گردیده است.
علاوه بر وظایف و فعالیت های فوق الذکر از سال ۱۳۸۷ بدینسو به صفت استاد در موسسه تحصیلات عالی سیدجمال الدین افغان نیز ایفای وظیفه مینماید.
از بار گاه ایزد منان برای شان طول عمر و توان خدمت گزاری برای هموطنان عزیزمان خواهانم .
نشانی های تماس با آقای فیصل:
Najibullah1362@gmail,com
0799498944-0787848486

با احترام